Results

686 entries
Archer Club State Country Flight 1 Flight 2 Flight 3 Target
Open Mens Recurve:82 entries
Ian BrownWVACACTAustralia11.30am13
Ian SalmonWVACACTAustralia11.30am16
Adrian ExcellWVACACTAustralia11.30am14
Jonathan YoungWVACACTAustralia9.00am23
Darren ParkerPCYCNQLDAustralia
Andrew MaltbyPCYCNQLDAustralia
Thomas BreddonPCYCNQLDAustraliaSundaySunday
Astin DarcyPcycNQLDAustraliaSundaySunday
Brian Donovan PcycNQLDAustraliaSundaySunday
Brett KentLACNSWAustraliaSun 9.00 Tgt 4Sun11.30 Tgt 1515
Ricci CheahSOPAAANSWAustraliaSunday 7:30
Joshua FieldEACNSWAustraliaSaturday 7:30
Greg NguyenSOPAAANSWAustraliaSaturday 7:30
Michalis IliaLCANSWAustraliaSaturday 7:30
Allan ZhangUNSWNSWAustraliaSaturday 7:30
David CoulthardEACNSWAustraliaSaturday 7:30
David MarkhamEACNSWAustraliaSaturday 7:30
Gabriel TolentinoILLNSWAustraliaSaturday 7:30
Andrew LeBrocqFHACNSWAustraliaSaturday 7:30
Matthew GraySOPAAANSWAustraliaSaturday 7:30
Jaymie MurrayNANSWAustraliaSaturday 7:30
Robert HefferQACNSWAustraliaSaturday 7:30
Mark StevensLCANSWAustraliaSaturday 7:30
Anthony MaxworthyNANSWAustraliaSaturday 7:30
Jordan WomacksAACSAAustralia
Simon SouphandovongAACSAAustralia
Alex SobieckiAACSAAustralia
Taran FurnellAACSAAustralia
Kelvin ChongAACSAAustralia
Tayt BoylanSVACSAAustralia
Thomas WebbSVACSAAustralia
Stephen RobinsonAACSAAustralia
Jarryd GreitschusMPBSQLDAustralia
Cameron WalkerGCACSQLDAustralia
Harvey PriceGCACSQLDAustralia
Jon McCulloughCASQLDAustralia
Ryan TyackSCACSQLDAustralia
Christian JekimovsSVTASQLDAustralia
Thomas KingMPBSQLDAustralia
Wayne SmithSCACSQLDAustralia
Bradley TedfordSVTASQLDAustralia
Andre BuhotCASQLDAustralia
Alex LowSCACSQLDAustralia
Alastair DickMPBSQLDAustralia
John CowleySVTASQLDAustralia
Kevin FaulknerHaTASAustralia16A
Rob FiddymentAATASAustralia13B
James WilliamsonBBTASAustralia27B 6B
Dan HunterHATASAustralia14A 4B
Mark DixonBBTASAustralia16B
Neil HackettHATASAustralia17B
Stuart AttenborrowPATASAustralia19A
PAUL SEARLEDVAVICAustralia8.30
PETER MARIANIPITAVICAustralia2.30
JASON MINSTERAAVICAustralia11.30
ROB GEEMACVICAustralia11.30
JAMES BOWTELLWACVICAustralia2.30
LUKE NORMANWACVICAustralia11.30
STEVE PETERAIMVICAustralia11.30
LEO SCHEINERAIMVICAustralia11.30
ALEC POTTSTCAGVICAustralia11.30
CALVIN HARTLEYFACVICAustralia11.30
GLENN KELLEYDVAVICAustralia8.30
PAUL BOWENAACVICAustralia11.30
MATTHEW ADAMSFACVICAustralia11.30
LACHLAN RUDDELLAIMVICAustralia11.30
GERRARD MIDDENDORPWACVICAustralia8.30
TERENCE LYONSPACVICAustralia11.30
Les WilliamsBALWAAustralia
David McMeechanAoGWAAustralia
Stuart PilcherAoGWAAustralia
Glen SamuelAoGWAAustralia
Scott SeymourAoGWAAustralia
Andrew SladePLANTWAAustralia
Dwayne CousinsBUNWAAustralia
Thomas WrayYOKWAAustralia
Paul MaloneSCAWAAustralia
Dean SmithLjacWAAustralia
James WallaceKGSAWAAustralia
Jorge OrtegaKGSAWAAustralia
Brad HipperBALWAAustralia
Callum IngleyYOKWAAustralia
Open Womens Recurve:26 entries
Signe DalsgaardTCofANQLDAustralia
Joanna MurrayNANSWAustraliaSaturday 7:30
Tracy DownNANSWAustraliaSaturday 7:30
Mari-Luise AgiusSOPAAANSWAustraliaSaturday 7:30
Tracy BryenSOPAAANSWAustraliaSaturday 7:30
Tatyana MelnykUNSWNSWAustraliaSaturday 7:30
Katie ToddFHACNSWAustraliaSaturday 7:30
Anke HolmesAACSAAustralia
Petya ZhelezarovaSVACSAAustralia
Nicky StuutCBSAAustralia
Miriam DaviesSVTASQLDAustralia
Ingrid BrookshawTCASQLDAustralia
Jessica SuttonMPBSQLDAustralia
Semra FergusonSCACSQLDAustralia
Rebecca DarbyHBASQLDAustralia
Renae BatesSVTASQLDAustralia
ESRA OZEGEWACVICAustralia2.30
SAM CRAWFORDTCAGVICAustralia2.30
LUANA GENGSAVICAustralia2.30
DEBBIE TREMELLINGAAVICAustralia8.30
DAWN NELSON-FURNELLAAVICAustralia8.30
LEANNE STRAHANAIMVICAustralia11.30
Kathryn WillmottBALWAAustralia
Alice IngleyYOKWAAustralia
Michelle DeanBOMWAAustralia
Miranda TiongBOMWAAustralia
Open Mens Compound:111 entries
Michael VardanegaTACACTAustralia11.30am30
Shane BartleyTACACTAustralia11.30am20
Stephen WagnerCACACTAustralia11.30am1
Benjamin PawsonTACACTAustralia11.30am25
Thomas CaldicottTACACTAustralia11.30am21
Michael RowleyTACACTAustralia11.30am28
Mark RichardsTACACTAustralia11.30am27
Patrick GodwinWVACACTAustralia11.30am23
Luke RhindWVACACTAustralia11.30am26
Jay GriffinBCANQLDAustralia
NQLDAustralia
brooke nichollsTTANQLDAustralia
Jeff MaxeyTTANQLDAustralia
Daniel PopeTCofANQLDAustralia
Michael GleesonPcycNQLDAustraliaSundaySunday
Benjamin StallardTCANQLDAustralia
Neil StallardTCANQLDAustralia
Adam BridgesNANSWAustraliaSunday 7:30
Aidan CoatesSOPAAANSWAustraliaSunday 7:30
Guy PhillipsNANSWAustraliaSunday 7:30
Tim ClarkeEACNSWAustraliaSunday 7:30
Jason HansonBURNSWAustraliaSunday 7:30
Michael SalmonWARNSWAustraliaSunday 7:30
David TicchioSOPAAANSWAustraliaSunday 7:30
Sunny JunSOPAAANSWAustraliaSunday 7:30
Ben AskewILLNSWAustraliaSunday 7:30
Aron StanleyEACNSWAustraliaSunday 7:30
Viet Thai NguyenSOPAAANSWAustraliaSunday 7:30
Brian PolitisILLNSWAustraliaSunday 7:30
Eric TagudinSOPAAANSWAustraliaSunday 7:30
Jonathan WongNANSWAustraliaSunday 7:30
Stefan JensenSOPAAANSWAustraliaSunday 7:30
Michael GreenlandQACNSWAustraliaSunday 7:30
Brenton NeuschulzNCANSWAustraliaSunday 7:30
Brian HugoCESNSWAustraliaSunday 7:30
Sean AhearnWARNSWAustraliaSunday 7:30
Zoran SingerovBURNSWAustraliaSunday 7:30
Mark StevensLCANSWAustraliaSunday 7:30
Ian Keith AsideraSOPAAANSWAustraliaSunday 7:30
Jack SalmonWARNSWAustraliaSunday 7:30
Scott BuscombeCESNSWAustraliaSunday 7:30
Ross PhilipsEFASAAustralia
Attila BallaSVACSAAustralia
Pino MignanelliVHACSAAustralia
Darren HodgeVHACSAAustralia
Sam GibsonVHACSAAustralia
Justin MamoEFASAAustralia
Pat CoghlanVHACSAAustralia
Michael FelixVHACSAAustralia
Rob MilamCBSAAustralia
David MillarKASAAustralia
Chris CondonMPBSQLDAustralia
John MoisanderBDACSQLDAustralia
Graham KissellMPBSQLDAustralia
Jason BriggsMPBSQLDAustralia
Kerry AdairSCACSQLDAustralia
Phillip RobinGCACSQLDAustralia
Scott BriceCASQLDAustralia
Scott HagamanSVTASQLDAustralia
Steve CratchleyMPBSQLDAustralia
Tony BoydHBASQLDAustralia
Michael WelkSVTASQLDAustralia
Michael BrosnanMPBSQLDAustralia
Matt RyanMPBSQLDAustralia
Lyndon MayMPBSQLDAustralia
Phillip GillCEASQLDAustralia
Simon AllenHATASAustralia19B
Jay MoylanVDATASAustralia18A 5B
Grant WoolleyPATASAustralia17A
Paul KorosiPATASAustralia28A
LEVIN EFINGERDVAVICAustralia2.30
PETER MOSSETCAGVICAustralia8.30
JOSH WEBSTERTCAGVICAustralia8.30
JAMES PARKSAVICAustralia2.30
ALAN VOGRINWACVICAustralia2.30
PETER BENNETTTCAGVICAustralia2.30
JERSEY LIUAIMVICAustralia11.30
MARCEL VERSTEGENAIMVICAustralia2.30
CON OURANIOSAIMVICAustralia2.30
MITCHELL LAWRENCEAIMVICAustralia11.30
PAUL EAGLETCAGVICAustralia11.30
MICHAEL KENTYDAVICAustralia11.30
MICHAEL HOEBOERYDAVICAustralia8.30
TONY KIEFERAIMVICAustralia11.30
GURVINDER SEKHONDVAVICAustralia11.30
BRETT LITTLETCAGVICAustralia2.30
MARCUS ANEARDVAVICAustralia2.30
JARRAD COOTSDVAVICAustralia8.30
JULIAN HOWDENDVAVICAustralia11.30
MARC NOYCEMACVICAustralia11.30
PETER CAVEMACVICAustralia2.30
KEN DAVISONMACVICAustralia8.30
ZORAN TUBAKOVICDVAVICAustralia8.30
TROY BALMERKCBVICAustralia11.30
BRYCE LEEDVAVICAustralia2.30
CAMERON GARDINERFACVICAustralia11.30
PETER MARIANIPITAVICAustralia8.30
PETER MARSHALLTCAGVICAustralia8.30
Taruia NichollsBOMWAAustralia
Martin Von KaschkeBOMWAAustralia
Alan PoundWPAWAAustralia
James BradyQACWAAustralia
Callum BirchBALWAAustralia
Simon PattendenAAC WAAustralia
Jon-Paul Van LoenhoutAAC WAAustralia
Greg SmithAAC WAAustralia
Ian MarshallAAC WAAustralia
Jamie AndrewsLJACWAAustralia
Ayam AwadLjacWAAustralia
Joe MonkGOSWAAustralia
Daniel FreidBOMWAAustralia
Open Womens Compound:31 entries
Rachel MorganTACACTAustralia11.30am18
Louise RedmanTACACTAustralia11.30am19
Katelin TurnerWARNSWAustraliaSunday 7:30
Kathryn JankovicFHACNSWAustraliaSunday 7:30
Aimee DeavesNANSWAustraliaSunday 7:30
Debra HayILLNSWAustraliaSunday 7:30
Simmy WongNANSWAustraliaSunday 7:30
Fiona HydeILLNSWAustraliaSunday 7:30
Kerry DwyerEACNSWAustraliaSunday 7:30
Sherry GaleVHACSAAustralia
Yvonne LewisKASAAustralia
Wenda ShuretyMPBSQLDAustralia
Madeleine FerrisSVTASQLDAustralia
Jodi GillCEASQLDAustralia
Emma WayeMPBSQLDAustralia
Emily SuttonMPBSQLDAustralia
Alice MayMPBSQLDAustralia
Di CartwrightMPBSQLDAustralia
Joanne HarrisonHATASAustralia26B 7B
MADDISON SCHMIDTMACVICAustralia8.30
HEATHER LANGENAKKERTCAGVICAustralia11.30
TAMMY RICHARDSTCAGVICAustralia2.30
MEGAN KIEFERAIMVICAustralia11.30
LITZA WATERSSAVICAustralia8.30
FIONA GUESTWCAVICAustralia8.30
KARINA MARSHALLDVAVICAustralia2.30
Sami WillmottBALWAAustralia
Deb NicholsonKGSAWAAustralia
Marian WillisKGSAWAAustralia
Lin FritschiBOMWAAustralia
Cassie BurrellAAC WAAustralia
Open Mens Longbow:6 entries
Grahame BensonSHANSWAustraliaSaturday 7:30
Ian BarberTFIACSAAustralia
DARREN WRIGHTFACVICAustralia8.30
GUENTER LICHTDVAVICAustralia2.30
JERSEY LIUAIMVICAustralia2.30
MALCOLM SHIELDAIMVICAustralia11.30
Open Female Recurve Barebow:10 entries
Catherine FitzgeraldWVACACTAustralia9.00am7
Frances AtkinsCACACTAustralia9.00am6
Muna PawsonTACACTAustralia9.00am8
Marianne Gale-EarleILLNSWAustraliaSaturday 7:30
Josephine DahdahEFASAAustralia
Sarah ThorpEFASAAustralia
Trudy ScottSAVICAustralia9.00am5
LEANNE STRAHANAIMVICAustralia2.30
DEBORAH JONESGHAVICAustralia8.30
SAM CRAWFORDTCAGVICAustralia8.30
Open Male Recurve Barebow:10 entries
Mick TurnerTACACTAustralia11.30am8
Mick FisherTACACTAustralia11.30am7
Drew PetersSBNSWAustraliaSaturday 7:30
PAUL GENGSAVICAustralia11.30
PAUL BOWENAACVICAustralia2.30
PAUL SCHAUSFACVICAustralia2.30
MICHAEL MURPHYFACVICAustralia11.30
GAVIN LEADBETTERPACVICAustralia11.30
Hasbullahchar HasniSCAWAAustralia
Dale NoonanAoGWAAustralia
Open Mens Compound Barebow:5 entries
William IrvineTACACTAustralia9.00am24
Wayne KnightILLNSWAustralia9.00am25
Jonathan CoxAACSAAustralia
Warren SpryTFIACSAAustralia
David FreemantleBALWAAustralia
Open Mens Crossbow:4 entries
Stuart AtkinsCACACTAustralia9.00am29
Terry LancasterNCANSWAustraliaSaturday 7:30
CHRIS BAGULEYAIMVICAustralia2.30
LACHLAN RUDDELLAIMVICAustralia2.30
Open Womens Longbow:3 entries
Sandy DunstanCASQLDAustralia
DAWN NELSON-FURNELLAAVICAustralia11.30
LITZA WATERSSAVICAustralia2.30
Open Womens Barebow Compound:2 entries
IRENE NORMANWACVICAustralia2.30
JULIA LOUISEAAVICAustralia8.30
Masters Mens Recurve:34 entries
Bradley ThirlawayTACACTAustralia11.30am12
Robert MaguireTACACTAustralia11.30am11
Adrian da PozzoCACACTAustralia11.30am10
Alan KempPCYCNQLDAustralia
Kelvin HeathEACNSWAustraliaSaturday 7:30
Stuart BaileyStGANSWAustraliaSaturday 7:30
Andrew WoodSOPAAANSWAustraliaSaturday 7:30
Steve CheahSOPAAANSWAustraliaSaturday 7:30
Philip StreetKRGBNSWAustraliaSaturday 7:30
Raymond BroadySOPAAANSWAustraliaSaturday 7:30
Ian ClayfieldEFASAAustralia
Louis SkekliosTFIACSAAustralia
Ken MoylanCBSAAustralia
Michael LeistnerMPBSQLDAustralia
Paul O'BrienSVTASQLDAustralia
Tom VerkaaikMPBSQLDAustralia
Gregory ChaunceyMPBSQLDAustralia
Kim BeechSCACSQLDAustralia
Ian HallGCACSQLDAustralia
Rolfe de la MottePATASAustralia15B
Ian BessellBBTASAustralia23A
Shayne LesliePATASAustralia32A
Jeff GarnerPATASAustralia15A
GERRARD MIDDENDORPWACVICAustralia11.30
LEIGH ROBERTSONVICAustralia2.30
GUENTER LICHTDVAVICAustralia11.30
HANS-JURGEN WIRTHSAVICAustralia2.30
PETER NELSON-FURNELLAAVICAustralia8.30
KEVIN DAVEYWCAVICAustralia11.30
Bruce DouglasAAC WAAustralia
Tony MiddletonBALWAAustralia
Ray SmithAoGWAAustralia
Andrew BlundenAoGWAAustralia
Thomas MapleSCAWAAustralia
Masters Womens Recurve:10 entries
Elizabeth HoleSOPAAANSWAustraliaSaturday 7:30
Diane CransonILLNSWAustraliaSaturday 7:30
Catherine FilesSOPAAANSWAustraliaSaturday 7:30
Wendy MoylanCBSAAustralia
Barbara JamesAACSAAustralia
Kathryn StocksMPBSQLDAustralia
Trudy YoudBBTASAustralia23B 3A
Carol HarveyKGSAWAAustralia
Sally HarrisKGSAWAAustralia
Karen StoreyBALWAAustralia
Masters Mens Compound:24 entries
Paul SmithCACACTAustralia11.30am29
Wayne MooreTTANQLDAustraliaSundaySunday
Anthony HelsbyEACNSWAustraliaSunday 7:30
Steve JankovicFHACNSWAustraliaSunday 7:30
Rodney McQueenStGANSWAustraliaSunday 7:30
Peter FeeneyFHACNSWAustraliaSunday 7:30
Dennis CarsonARMNSWAustraliaSunday 7:30
Grahame BensonSHANSWAustraliaSunday 7:30
Vernon PetersenBURNSWAustraliaSunday 7:30
Scott CarterLCANSWAustraliaSunday 7:30
Matt TerryTFIACSAAustralia
Grant ColeSVACSAAustralia
Garry JacquesBLASAAustralia
Colin TyackMPBSQLDAustralia
Brian HagamanSVTASQLDAustralia
Chris SpringerHATASAustralia22B
GEOFF ROGERSWACVICAustralia8.30
ROBERT ANDERSONSAVICAustralia11.30
LEE PETTITAIMVICAustralia2.30
DAVID MARKHAMYDAVICAustralia11.30
JOHN RAETCAGVICAustralia11.30
KEN VINEYMACVICAustralia8.30
Roger GarsideSCAWAAustralia
Ian JordanBUNWAAustralia
Masters Womens Compound:10 entries
Suzanne StallardTCANQLDAustralia
Kerry HeathEACNSWAustraliaSunday 7:30
Jo WilliamsMPBSQLDAustralia
Kerry CherasMPBSQLDAustralia
Alison HagamanSVTASQLDAustralia
Jill FennerHATASAustralia21B
ANNETTE COUTTSDVAVICAustralia11.30
SIOBHAN WALLACEAIMVICAustralia2.30
VIV BENNETTTCAGVICAustralia2.30
Debbie ButlerBUNWAAustralia
Masters Women Barebow Recurve:2 entries
ROS GREIGYVAVICAustralia8.30
Maree NoonanAoGWAAustralia
Masters Mens Longbow:10 entries
Clinton WylieTACACTAustralia9.00am3
Martin O'BrienWVACACTAustralia11.30am4
Kevin GirardMANSWAustraliaSaturday 7:30
Craig WilliamsKRGBNSWAustraliaSaturday 7:30
Bob HayTFIACSAAustralia
Andrew FluckPATASAustralia35A
TAD ROMANWACVICAustralia11.30
GEORGE SZNEKTCAGVICAustralia11.30
MALCOLM SHIELDAIMVICAustralia2.30
Bill NicholsonKGSAWAAustralia
Masters Men Barebow Recurve:8 entries
Clinton WylieTACACTAustralia11.30am9
Victor NolanSBNSWAustraliaSaturday 7:30
Gregory JacksonSVTASQLDAustralia
Ian BurchillHATASAustralia26A
KEN VINEYMACVICAustralia2.30
GEORGE SZNEKTCAGVICAustralia2.30
PAUL TONGSMACVICAustralia8.30
Gary MillerBALWAAustralia
Masters Mens Compound Barebow:4 entries
Greg StoneTACACTAustralia9.00am26
Gregory JacksonSVTASQLDAustralia
TAD ROMANWACVICAustralia8.30
ROMEO CABIONTCAGVICAustralia11.30
Masters Womens Compound Barebow:1 entries
IRENE NORMANWACVICAustralia11.30
Masters Womens Longbow:3 entries
SHERYN LICHTDVAVICAustralia11.30
ROS GREIGYVAVICAustralia2.30
Karen FrankelKGSAWAAustralia
Veterans Mens Recurve:17 entries
Peter SpringerWVACACTAustralia11.30am6
Dennis LuobikisTACACTAustralia11.30am5
Merv FlanneryPcycNQLDAustraliaSunday Sunday
Kevin GilletSOPAAANSWAustraliaSaturday 7:30
Bill Meldrum-HannaEACNSWAustraliaSaturday 7:30
Ian DalwoodTFIACSAAustralia
Kevin SmithTCASQLDAustralia
Dennis MycockSVTASQLDAustralia
Keith FrewinMPBSQLDAustralia
Tony BennettHBASQLDAustralia
Keith ManssenHBASQLDAustralia
Stephen BennettSVTASQLDAustralia
Stephen PotterHATASAustralia14B 4A
Armin HowaldHATASAustralia13A 3B
Murray FrithHATASAustralia22A
PAUL MAZURAIMVICAustralia11.30
Alvin DuthieBALWAAustralia
Veterans Womens Recurve:5 entries
Patricia McLoughlinILLNSWAustraliaSaturday 7:30
Flocy MartirStGANSWAustraliaSaturday 7:30
Suzanne Carreon-O'FlahertyEACNSWAustraliaSaturday 7:30
Sue SwainBENWAAustralia
Sheryn HowardPLANTWAAustralia
Veterans Mens Compound:17 entries
Andrew LindsayCACACTAustralia11.30am24
Des BurkeTACACTAustralia9.00am1
Jim BarberMANSWAustraliaSunday 7:30
Geoff DyerLCANSWAustraliaSunday 7:30
Dan AlterARMNSWAustraliaSunday 7:30
James LarvenLCANSWAustraliaSunday 7:30
Colin HowarthTFIACSAAustralia
Michael ChambersGSASAAustralia
Geoff BlesingCBSAAustralia
Trevor GartsideBLASAAustralia
Ian HarrisBLASAAustralia
Arthur ChanMPBSQLDAustralia
Neil DigweedSVTASQLDAustralia
Stephen PotterHATASAustralia24B 4A
LEIGH CORNISHDVAVICAustralia11.30
Nic OosthuizenBENWAAustralia
Keith HollandKGSAWAAustralia
Veterans Womens Compound:4 entries
Lynette VidlerBATNSWAustraliaSunday 7:30
Diann BensonSHANSWAustraliaSunday 7:30
Sue MartinAACSAAustralia
Marlene ClarkeBALWAAustralia
Veteran Mens Barebow Recurve:4 entries
Michael FouracreSBNSWAustraliaSaturday 7:30
John GouldSHANSWAustraliaSaturday 7:30
GRENVILLE SILVESTERFACVICAustralia2.30
Bob EganBALWAAustralia
Veteran Men Barebow Compound:1 entries
Willy EggermontStGANSWAustraliaSaturday 7:30
Veteran Men Crossbow:2 entries
David WallerTACACTAustralia9.00am30
George NeilsonTCANQLDAustralia
Veteran Women Longbow:1 entries
Wendy TysonMPBSQLDAustralia
Veteran Mens Longbow:7 entries
Bob SheehanLCANSWAustraliaSaturday 7:30
Dean PettmanAACSAAustralia
Phillip BuhotCASQLDAustralia
MALCOLM SHIELDAIMVICAustralia8.30
Barry CreelmanBOMWAAustralia
Geoff Black KGSAWAAustralia
Paul StapletonBALWAAustralia
Junior Boys Compound:13 entries
Reece KalosTACACTAustralia9.00am17
Mathew McDougallGANSWAustraliaSunday 7:30
Cameron MaxworthyNANSWAustraliaSunday 7:30
Joel EdwardsEFASAAustralia
Alexander CollinsTBCSASAAustralia
Benjamin MalinEFASAAustralia
Joshua CarrollMPBSQLDAustralia
NICK REYNOLDSYDAVICAustralia11.30
SAM WHEEDONYDAVICAustralia11.30
EDWIN DILNUTTMACVICAustralia11.30
MITCH ROGERSWACVICAustralia8.30
Lindsay WoodBUNWAAustralia
Roark AndertonAAC WAAustralia
Junior Girls Compound:3 entries
Ella HugoWARNSWAustraliaSunday 7:30
PENNY VISSARIOUMACVICAustralia11.30
Courtney CowlingYOKWAAustralia
Junior Boys Recurve:8 entries
Damian PauleyAACSAAustralia
James StaudeAACSAAustralia
Colin ForsterMPBSQLDAustralia
LUKE LYONS-CLARKSONPACVICAustralia11.30
BEAU EVANSAIMVICAustralia11.30
TIM BILLSYDAVICAustralia11.30
MARTIN GENGSAVICAustralia2.30
Josh KellyBALWAAustralia
Junior Girls Recurve:10 entries
Jess GreensteinStGANSWAustraliaSaturday 7:30
Tayla KingSOPAAANSWAustraliaSaturday 7:30
Dania Ruminski-SmithSVACSAAustralia
Delia EvansSCACSQLDAustralia
Chloe GrabsSCACSQLDAustralia
Abbey CrookSCACSQLDAustralia
KAITLYN EDDYWACVICAustralia11.30
EVELINA ONOPRIYENKOAIMVICAustralia2.30
LUANA GENGSAVICAustralia8.30
Joanne WattsYOKWAAustralia
Junior Boys Longbow:2 entries
Dakota SmithTACACTAustralia9.00am19
Colin ForsterMPBSQLDAustralia
Junior Girls Longbow:1 entries
Giovanna HageMPBSQLDAustralia
Cadet Boys Barebow Recurve:1 entries
Bradley BishopILLNSWAustraliaSaturday 7:30
Cadet Boys Compound:16 entries
Dean VardanegaTACACTAustralia9.00am20
Matt LockwoodTACACTAustralia9.00am22
Kyle LangdonNQLDAustralia
Sean PiancaWARNSWAustraliaSunday 7:30
Harry HailstoneBATNSWAustraliaSunday 7:30
Kevin BarrieKASAAustralia
Christopher BallaSVACSAAustralia
David ColeSVACSAAustralia
Timothy LorneHBASQLDAustralia
Anthony CarrollMPBSQLDAustralia
Cameron SchwabePATASAustralia29A 5B
Stephen WalkerPATASAustralia29B
SHAUN DAVEYWCAVICAustralia11.30
Simon BoldMACVICAustraliaSunday 7:30
ALEC POTTSTCAGVICAustralia2.30
Ben WattersKGSAWAAustralia
Cadet Girls Compound:4 entries
Starr CartledgeTACACTAustralia9.00am21
Amy WilsonILLNSWAustraliaSunday 7:30
Gaby DaleMPBSQLDAustralia
PENNY VISSARIOUMACVICAustralia8.30
Cadet Boys Recurve:19 entries
Chad BrownWVACACTAustralia11.30am2
Andrew VernonPIACNQLDAustralia
Lachlan ZeitzAACSAAustralia
Joshua MalinEFASAAustralia
Travis PauleyAACSAAustralia
Jordan CartwrightMPBSQLDAustralia
Cameron MacDonaldSCACSQLDAustralia
Jacob MundySCACSQLDAustralia
Conor BriceCASQLDAustralia
TY SCHRECKDVAVICAustralia8.30
ROB TONGSMACVICAustralia2.30
ALEC POTTSTCAGVICAustralia8.30
MARTIN GENGSAVICAustralia8.30
NICHOLAS MUTTONYDAVICAustralia11.30
JACOB BLACKBURNVICAustralia11.30
KYLE LYONS-CLARKSONPACVICAustralia11.30
Nicholas Bjork HendersonPLANTWAAustralia
Scott JefferiesAWAWAAustralia
Brandon McMeechanAoGWAAustralia
Cadet Girls Recurve:4 entries
Laura SalterNCANSWAustraliaSaturday 7:30
Jess ClayfieldEFASAAustralia
Merran HeukeHATASAustralia11B 1A
ANGELA DUNCANPACVICAustralia2.30
Cadet Boys Longbow:1 entries
RICHARD MORGANTCAGVICAustralia8.30
Cadet Girls Recurve Barebow:1 entries
TAYLOR EVANSVICAustralia2.30
Cadet Boys Crossbow:1 entries
BENJAMIN ROBERTSONVICAustralia2.30
Intermediate Boys Recurve:15 entries
Kane WilsonWARNSWAustraliaSaturday 7:30
Charlie MagareyAACSAAustralia
Sean McCullochAACSAAustralia
Thomas HarmonGCACSQLDAustralia
Lloyd RobertsonMPBSQLDAustralia
Nicholas TurnerMPBSQLDAustralia
ROB TONGSMACVICAustralia8.30
BEN HOWELLAIMVICAustralia2.30
Morgan SandisonBALWAAustralia
Lachlan RogersYOKWAAustralia
Ashley CousinsBUNWAAustralia
Corban FlemingPLANTWAAustralia
Steven HillsPLANTWAAustralia
Andrew KleidonKJACWAAustralia
Bayden YoungBUNWAAustralia
Intermediate Girls Compound:1 entries
Madeleine SalvestroTACACTAustralia9.00am18
Intermediate Boys Compound:19 entries
Jarrod RossiterTACACTAustralia9.00am16
Bryce FabianimossmanNQLDAustralia
William SmithTCofANQLDAustralia
Jarrod WilsonILLNSWAustraliaSunday 7:30
Joshua HopkinsCESNSWAustraliaSunday 7:30
Harrison BallaSVACSAAustralia
Lochlan HodgeVHACSAAustralia
Daniel MignanelliVHACSAAustralia
Callan InesonSVACSAAustralia
David CowieMPBSQLDAustralia
Tristan CargillMPBSQLDAustralia
Joshua StevensSCACSQLDAustralia
Declan BriceCASQLDAustralia
Hugh NewtonHATASAustralia18B 7A
LIAM HARDIDGE-DITTYDVAVICAustralia11.30
SAM BREEDENYVAVICAustralia11.30
Liam BoyleKGSAWAAustralia
Isaac BardenAAC WAAustralia
Cameron MonkGOSWAAustralia
Intermediate Girls Recurve:16 entries
Lucy HughesTCANQLDAustralia
Belinda MaxworthyNANSWAustraliaSaturday 7:30
Rachael KingSOPAAANSWAustraliaSaturday 7:30
Katie MorrisAACSAAustralia
Rhiannan CharsleyAACSAAustralia
Katelyn BarberTFIACSAAustralia
Clare ReutherAACSAAustralia
Emma WadeHBASQLDAustralia
Ella ByrneSCACSQLDAustralia
Chantelle O'BrienTCASQLDAustralia
Bianca CairnsHATASAustralia11A
DANIELLE LEWISVICAustralia2.30
ELIZA HOWARDFACVICAustralia2.30
Kaila KlafferPLANTWAAustralia
Charlotte ArenaBALWAAustralia
Samantha CullenBALWAAustralia
Intermediate Boys Longbow:1 entries
Bryce KeoghMPBSQLDAustralia
Intermediate Girls Recurve Barebow:3 entries
JESSICA GARCIAFACVICAustralia8.30
ELIZA HOWARDFACVICAustralia8.30
NIKITA PORTERPACVICAustralia11.30
Cub Girls Recurve:16 entries
Naomi SmithWVACACTAustralia9.00am13
Claire CramptonEACNSWAustraliaSaturday 7:30
Laura TreziseSOPAAANSWAustraliaSaturday 7:30
Manon LimSOPAAANSWAustraliaSaturday 7:30
Keeley CainTFIACSAAustralia
Ailani CoxAACSAAustralia
Erica MellorMPBSQLDAustralia
Kate GoodridgeSCACSQLDAustralia
Emilia PatonSCACSQLDAustralia
Chelsea CowieMPBSQLDAustralia
Anna WallsHATASAustralia22A 1A
DENISE PILIENAIMVICAustralia11.30
Sarah EisenbergPLANTWAAustralia
Elana KardolBALWAAustralia
Sarah FlemingPLANTWAAustralia
Emma NolanYOKWAAustralia
Cub Boys Recurve:24 entries
Jason HurnallCACACTAustralia9.00am10
Jacob BakkerWVACACTAustralia11.30am17
Ben DayesTCANQLDAustralia
Neil PrinceTCANQLDAustralia
Alex KimSOPAAANSWAustraliaSaturday 7:30
Bradley MooyILLNSWAustraliaSaturday 7:30
Ethan HolmesAACSAAustralia
Luke PembertonGCACSQLDAustralia
Stuart EggarMPBSQLDAustralia
Tom HuntMPBSQLDAustralia
Ben HaydenMPBSQLDAustralia
Joseph WeyerSCACSQLDAustralia
OLLIE MCNAUGHT (J)FACVICAustralia8.30
ETHAN DUFFVICAustralia2.30
ADAM COGLEYAIMVICAustralia2.30
ANTHONY SCHEINER (J)AIMVICAustralia11.30
ORLANDO TRELEANIAIMVICAustralia2.30
ARUNAV CHATTERJEE (J)AIMVICAustralia2.30
LUKA OYSTON (J)AIMVICAustralia2.30
DANTE OYSTONAIMVICAustralia2.30
Erich Von KaschkeBOMWAAustralia
Daniel DriebergAoGWAAustralia
Cody PatelYOKWAAustralia
Samuel McPhailBALWAAustralia
Cub Girls Compound:6 entries
Alyce WoodwardTACACTAustralia9.00am14
Alana BuscombeCESNSWAustraliaSunday 7:30
Caitlin NixonSCACSQLDAustralia
NIAMH JONESGHAVICAustralia8.30
MADELINE MCSWAINMACVICAustralia11.30
CAITLIN HOWDEN (J)DVAVICAustralia8.30
Cub Boys Compound:20 entries
Riley BrooksTACACTAustralia9.00am2
Lawrence SalvestroTACACTAustralia9.00am12
Nathan RowleyTACACTAustralia9.00am11
Hayden CramptonEACNSWAustraliaSunday 7:30
Janszen CookWESNSWAustraliaSunday 7:30
Nick BentleyAACSAAustralia
Samual BarberTFIACSAAustralia
Dominic CummingEFASAAustralia
Jake FelixVHACSAAustralia
Jackson StocksMPBSQLDAustralia
Isaac HolmesTCASQLDAustralia
Joshua AllenHATASAustralia28B
JACK MURPHYFACVICAustralia2.30
WILL HUDSON (J)YDAVICAustralia11.30
CAIDYN MARKHAMYDAVICAustralia11.30
CHRIS VISSARIOUMACVICAustralia8.30
ZAK NOYCEMACVICAustralia11.30
HARRI HOWDENDVAVICAustralia8.30
JACK HUDSONYDAVICAustralia11.30
Gavin PikesLJACWAAustralia
Cub Girls Recurve Barebow:3 entries
Chloe VossSCACSQLDAustralia
ALEXANDRA WRIGHT (J)PACVICAustralia2.30
SOPHIE TSEBELIS (J)TCAGVICAustralia8.30
Cub Boys Recurve Barebow:5 entries
Jordan ChurchwardSVTASQLDAustralia
Sebastian BoydSCACSQLDAustralia
Jarrod HunterHATASAustralia12B 1B
OLLIE MCNAUGHT (J)FACVICAustralia2.30
JACK MURPHYFACVICAustralia8.30
Cub Girls Compound Barebow:1 entries
Ella RowleyTACACTAustralia9.00am9
Cub Boys Compound Barebow:1 entries
Matthew PawsonTACACTAustralia9.00am15
Veteran Plus Men Crossbow:1 entries
MERV GRINSTEADTCAGVICAustralia2.30
Veteran Plus Mens Barebow Recurve:3 entries
Barry BridgesKRGBNSWAustraliaSaturday 7:30
JOHN LORICCOFACVICAustralia8.30
Brian ByettBALWAAustralia
Veteran Plus Womens Compound:1 entries
Aileen AndersonAACSAAustralia
Veteran Plus Mens Compound:6 entries
Terry GosschalkBELNSWAustraliaSunday 7:30
Robert WeldenCBSAAustralia
Robert PopeHATASAustralia24A 4B
MERV GRINSTEADTCAGVICAustralia11.30
Clive OsborneYOKWAAustralia
Dan O'RyanBALWAAustralia
Veteran Plus Womens Recurve:1 entries
Mary PeitschPCYC 70+NQLDAustraliaSUNDAYSUNDAY
Veteran Plus Mens Recurve:2 entries
Darryl DrakeSBNSWAustraliaSaturday 7:30
Patrick BardenSVTASQLDAustralia
Veteran Plus Mens Longbow:2 entries
Bob KeenanTACACTAustralia11.30am3
Bill WallaceKGSAWAAustralia
ARWC - 1:1 entries
Luke WoodwardTACACTAustralia9.00am27
Entries Per State
ACT 54 entries
NSW 119 entries
NQLD 27 entries
SA 77 entries
SQLD 107 entries
TAS 34 entries
VIC 169 entries
WA 99 entries
New Zealand 0 entries
Norfolk 0 entries
Access Level: Public 831526 Visits Since 1/4/2012 | grand_total