Results

658 entries
Archer Club State Country Flight 1 Flight 2 Flight 3 Target
Open Mens Recurve:66 entries
Ian BrownWVACACTAustralia1pm7
David KooymansWVACACTAustralia11am18
Robert MaguireTACACTAustralia9am10
Ian SalmonWVACACTAustralia11am19
NQLDAustralia1
Andrew WoottonTTANQLDAustralia1
Richard GreenPCYCNQLDAustralia1
Andrew MaltbyPCYCNQLDAustralia1
Thomas BreddenPCYCNQLDAustralia1
Darren ParkerPCYCNQLDAustralia1
Steve CheahSOPNSWAustraliaFlight 1
Brett KentLCANSWAustraliaFlight 1
Jeremy LuiUNANSWAustraliaFlight 1
Brenton NueschulzNEWNSWAustraliaFlight 1
Greg NguyenSOPNSWAustraliaFlight 1
Harry TangUNANSWAustraliaFlight 1
Yue WuUNANSWAustraliaFlight 1
Allan ZhangUNAANSWAustraliaFlight 1
Anthony MaxworthyNORNSWAustraliaFlight 1
Simon SOUPHANDAVONGAACSAAustralia
Alex SOBIECKIAACSAAustralia
Greg OpieEFASAAustralia
Jordan WOMACKSAACSAAustralia
Taran FURNELLAACSAAustralia
Rod Brier-MillsGCACSQASAustralia
Dale WilsonGCACSQLDAustralia
Ryan TyackSCACSQLDAustralia
Harvey PriceGCACSQLDAustralia
Paul CartwrightMPBSQLDAustralia
Alex LowSCACSQLDAustralia
Thomas KingMPBSQLDAustralia
Jarryd GreitschusMPBSQLDAustralia
Sheldon GannonGCACSQLDAustralia
Gerry FogliaresiSCACSQLDAustralia
Kim DaviesTCASQLDAustralia
John CowleyGCTASQLDAustralia
Gregory ChaunceyMPBSQLDAustralia
Andre BuhotCASQLDAustralia
Michael WoodroffePATASAUS
Dan HunterHATASAUS
Matt AdamsFACVICAustralia2.00pm
Gerard MiddendorpWAVICAustralia2.00pm
Lachlan RuddellAIMVICAustralia8.00am
VICAustralia
Edwin CainFACVICAustralia11.00am
Paul BowenAACVICAustralia11.00am
Luke NormanWAVICAustralia2.00pm
Edward CookMACVICAustralia11.00am
Chat NavarathneMACVICAustralia11.00am
Daniel BerendsYDAVICAustralia11.00am
Michael KentYDAVICAustralia11.00am
Jordan CsizmadiaPACVICAustralia2.00pm
Richard GuiseYBVICAustralia2.00pm
Campbell HodgsonGAVICAustralia11.00am
Paul SearleDVAVICAustralia8.00am
Douglas BruceAOGWAAustralia
Callum IngleyYOKWAAustralia
Peter ChoyBOMWAAustralia
Stuart PilcherAOGWAAustralia
Hugh CorbettAOGWAAustralia
Lindsay WoodDACWAAustralia
Scott SeymourAOGWAAustralia
Brad HipperBALWAAustralia
Les WilliamsBALWAAustralia
Phil ArthurBENWAAustralia
David McMeechanAOGWAAustralia
Open Womens Recurve:26 entries
Claire JohnsonTCOANQLDAustralia1
Mari-Luise AgiusSTGNSWAustraliaFlight1
Odette SnazelleNORNSWAustraliaFlight 1
Tetyana MelnykUNANSWAustraliaFlight 1
Tracy BryenSOPNSWAustraliaFlight 1
Stephanie CroskeryGAC/NZNZNew Zealand10am
Melissa RolfeRAC/NZNZNew Zealand10am
Rachael MOUNTFORDAACSAAustralia
Petya ZhelezarovaSVACSAAustralia
Jessica SuttonMPBSQLDAustralia
Neroli RoockeGCTASQLDAustralia
Tania ParkerSCACSQLDAustralia
Miriam DaviesGCTASQLDAustralia
Ingrid BrookshawTCASQLDAustralia
Shelley AllsoppGCTASQLDAustralia
Anka DitmanAIMVICAustralia2.00pm
Harlinah TeohAIMVICAustralia2.00pm
Leanne StrahanAACVICAustralia11.00am
Erika AnearDVAVICAustralia
Taylah SomervilleTCAGVICAustralia8.00am
Renae FarrigiaDVAVICAustralia11.00am
Dawn Nelson-FurnellAAVICAustralia11.00am
Alice IngleyYOKWAAustralia
Jody DunnBOMWAAustralia
Kaye DuncanBOMWAAustralia
Joy HarveyKGSAWAAustralia
Open Mens Compound:112 entries
Les WoodsCACACTAustralia1pm13
Michael RowleyTACACTAustralia11am11
Christopher GillTACACTAustralia11am15
Michael VardanegaTACACTAustralia9am5
Ben PawsonTACACTAustralia9am21
Anthony BiondoTACACTAustralia9am4
Doug CurrallCACACTAustralia1pm12
Mark RichardsTACACTAustralia9am6
Anthony EldridgeMossmanNQLDAustralia1
Ben StallardTCOANQLDAustralia1
Geoff SchillaciPIACNQLDAustralia1
Brian DonohoePIACNQLDAustralia1
Michael WilkinsonMossmanNQLDAustralia1
Jason LivingstonPIACNQLDAustralia1
Neil StallardTCOANQLDAustralia1
Adam BuoroQUENSWAustraliaFlight 2
Vernon PetersenBURNSWAustraliaFlight 2
Zoren SingerovBURNSWAustraliaFight 2
Mark StevensLCANSWAustraliaFlight 2
Thomas SulkiewiczSOPANSWAustraliaFlight 2
Sean TeasdaleNZLNSWNew ZealandFlight 2
David TicchioSOPANSWAustraliaFlight 2
Brenton NeuschulzNEWNSWAustraliaFlight 2
Sunny JunKGBNSWAustraliaFlight 2
Brian HugoCESNSWAustraliaFlight 2
Michael FourieSOPNSWAustraliaFlight 2
Craig AyersLCANSWAustraliaFlight
Joesph AguirreLCANSWAustraliaFlight
Scott BuscombeNEWNSWAustraliaFlight 2
Ricci CheahSOPNSWAustraliaFlight 2
Ken WinklerQUENSWAustraliaFlight 1
Grahame BensonSOUNSWAustraliaFlight 2
Stephen CliftonNZLNSWNew ZealandFlight 2
Robert EspinoWARNSWAustraliaFlight 2
Stephen FlorenceNZLNSWNew ZealandFlight 2
Michael GreenlandQUENSWAustraliaFlight 2
Jason HansonBURNSWAustraliaFlight 2
Mark PiancaCESNSWAustraliaFlight 2
NZNew Zealand10am
David CroskeryGAC/NZNZNew Zealand10am
Darryn CornwellSVACSAAustralia
Pat CoghlanSVACSAAustralia
Jesse GaleSVACSAAustralia
Grant ColeSVACSAAustralia
Joe HIGHTONAACSAAustralia
David TaboneEFASAAustralia
Attila BallaSVACSAAustralia
Duane CoatesSVACSAAustralia
Rob MILAMCBSAAustralia
Frank GilliganGCTASQASAustralia
Nigel CarrollMPBSQLDAustralia
Ashton BoullyTCASQLDAustralia
Frans RoodtGCTASQLDAustralia
Luke AugustakisSCACSQLDAustralia
Lyndon MayMPBSQLDAustralia
Jeffrey CarsonGCTASQLDAustralia
John MarchantGCACSQLDAustralia
Scott BriceCASQLDAustralia
John MoisanderBDACSQLDAustralia
Justin OlexienkoGCTASQLDAustralia
Trevor MayTCASQLDAustralia
Darren StevensSCASQLDAustralia
Nick HorleyGCTASQLDAustralia
Richard HeinSCACSQLDAustralia
Daniel FreidBMSQLDAustralia
Steve CratchleyMPBSQLDAustralia
Matt RyanMPBSQLDAustralia
Tony GilbertPATASAustralia
Chris SpringerHATASAUS
Simon AllenHATASAUS
Grant WoolleyPATASAUS
Paul KorosiPATASAUS
Clint FreemanPATASAUS
Mark McKnightAIMVICAustralia11.00am
Scott PankhurstAIMVICAustralia11.00am
Con OuraniousAIMVICAustralia2.00pm
Marcel VerstegenAIMVICAustralia2.00pm
Peter BennettTCAGVICAustralia11.00am
Brendan JonesGHAVICAustralia
Derek JacobsMACVICAustralia2.00pm
Daniel JohnsonDVAVICAustralia8.00am
Marcus AnearDVAVICAustralia2.00pm
Jarrod KeithAAVICAustralia11.00am
VICAustralia11.00am
Colin RobertsonPACVICAustralia8.00am
Domenic ModdafariPACVICAustralia2.00pm
Michael HoeboerYDAVICAustralia11.00am
Cam GardinerFACVICAustralia2.00pm
Shaun SomervilleABA AAVICAustralia3.00pm
Jarrod KneeboneDVAVICAustralia8.00am
Jim ConnellyDVAVICAustralia11.00am
Peter MarianiPITAVICAustralia11.00am
James ConnellyDVAVICAustralia1pm19
Archie VissariouMACVICAustralia11.00am
Daniel LeeMACVICAustralia2.00pm
Peter CaveMACVICAustralia2.00pm
Damian SinclairSAVICAustralia11.00am
Zoran TubakovicDVAVICAustralia11.00am
Julian HowdenDVAVICAustralia2.00pm
Mikhail StoyanovskiDVAVICAustralia2.00pm
Brenden CooperFACVICAustralia2.00pm
John TurnerKGSAWAAustralia
Taruia NichollsBOMWAAustralia
Geoff ReiserBOMWAAustralia
Peter GodwichLJAWAAustralia
Peter SeeleyLJAWAAustralia
Jon-Paul Van LoenhautAACWAAustralia
Jason LevittAACWAAustralia
Callum BirchBALWAAustralia
Pierre FaskelAOGWAAustralia
Alan PoundWPAWAAustralia
Glenn SamuelAOGWAAustralia
Open Womens Compound:26 entries
Rachel MorganTACACTAustralia1pm16
Muna PawsonTACACTAustralia11am7
Diann BensonSOUNSWAustraliaFlight 2
Fiona HydeIllNSWAustraliaFlight 2
Kirsten BEVONCBSAAustralia
Callie-Anne BARRCBSAAustralia
Yvonne LewisKASAAustralia
Rebecca StubbsSVACSAAustralia
Sherry GaleSVACSAAustralia
Alice SparksMPBSQLDAustralia
Wenda ShuretyMPBSQLDAustralia
Madeleine FerrisGCTASQLDAustralia
Diana CartwrightMPBSQLDAustralia
Erika AnearDVAVICAustralia
Siobhan WallaceAIMVICAustralia11.00am
Karina MarshallDVAVICAustralia2.00pm
Julia LouiseAAVICAustralia11.00am
Litza WatersPACVICAustralia8.00am
Fiona GuestWCAVICAustralia11.00am2.00pm
Mez MulderYDAVICAustralia11.00am
Heather LangenakkerTCAGVICAustralia11.00am
Marian WillisKGSAWAAustralia
Cassandra BurrellAACWAAustralia
Deb ButlerDACWAAustralia
Lizel Von ZieglerKGSAWAAustralia
Deb NicholsonKGSAWAAustralia
Open Mens Longbow:12 entries
Robert SharplesPIACNQLDAustralia1
Ian BARBERTFIACSAAustralia
Michael SchillingGCTASQLDAustralia
Jason McKeeCEASQLDAustralia
Scott HaydenCASQLDAustralia
Eric HalilMPBSQLDAustralia
Bobby HawkinsAAVICAustralia2.00pm
Malcolm ShieldsAIMVICAustralia8.00am
Ivan KrpanAIMVICAustralia11.00am
Lachlan RuddellAIMVICAustralia11.00am
Geunter LichtDVAVICAustralia2.00pm
Jason PlatelSCAWAAustralia
Open Female Recurve Barebow:13 entries
Frances AtkinsCACACTAustralia11am2
Jenny DunnPIACNQLDAustralia1
Barbara McCuskerSHONSWAustraliaFlight 1
Sarah ThorpEFASAAustralia
Kerrianne BadcockBBTASAUS
Deborah JonesGHAVICAustralia
Luana GengSAVICAustralia2.00pm
Ros GreigYVAVICAustralia2.00pm
Tori DunnHCAVICAustralia11.00am
Kim WatsonPACVICAustralia8.00am
Trudy ScottSAVICAustralia8.00am
Leanne StrahanAACVICAustralia2.00pm
Sam CrawfordTCAGVICAustralia11.00am
Open Male Recurve Barebow:12 entries
Michael TurnerTACACTAustralia9am18
Michael FisherTACACTAustralia1pm9
Dean SchultePIACNQLDAustraliaPIAC
Drew PetersSYDNSWAustraliaFlight 1
Scott HaydenCACSQLDAustralia
Paul GengSAVICAustralia11.00am
Martin GengSAVICAustralia2.00pm
Gary MerciecaDVAVICAustralia11.00am
Gavin LeadbetterPACVICAustralia2.00pm
Chad WaixelFACVICAustralia2.00pm
Luke NormanWAVICAustralia8.00am
Paul BowenAACVICAustralia2.00pm
Open Mens Compound Barebow:4 entries
Bill IrvineWVACACTAustralia1pm18
Ashley MullinsEFASAAustralia
Warren SPRYMASAAustralia
Nick GrahamTCAGVICAustralia11.00am
Open Mens Crossbow:2 entries
Ray MorganDVAVICAustralia11.00am
Lachlan RuddellAIMVICAustralia2.00pm
Open Womens Longbow:7 entries
Lisa LlorensWVACACTAustralia11am20
Regina BohlerSYDNSWAustraliaFlight 1
Sandy DunstanCASQLDAustralia
Cara GilbertTCAGVICAustralia8.00am
Dawn Nelson-FurnellAAVICAustralia2.00pm
Siobhan WallaceAIMVICAustralia2.00pm
Karen FrankelKGSAWAAustralia
Open Womens Barebow Compound:1 entries
Irene NormanWAVICAustralia2.00pm
Masters Mens Recurve:32 entries
Adrian Da PozzoCACACTAustralia1pm21
Clinton WylieTACACTAustralia1pm6
Brad ThirlawayTACACTAustralia9am12
Ian MacKinnonTACACTAustralia9am9
Merv FlanneryPCYCNQLDAustralia1
David VidlerTTANQLDAustralia1
Stuart BaileySTGNSWAustraliaFlight 1
Philip StreetKGBNSWAustraliaFlight 1
Michael HortKGBNSWAustraliaFlight 1
Trevor KennersonTAU/NZNZNew Zealand10am
Mike AshburnWAC/NZNZNew Zealand10am
Ian CLAYFIELDEFASAAustralia
Chris LECHAACSAAustralia
Stephen STOCKSTFIACSAAustralia
Colin SymonsTACSQLDAustralia
Tom VerkaaikMPBSQLDAustralia
Bevan McConnellMPBSQLDAustralia
Michael LeistnerMPBSQLDAustralia
Clive DalkinsGCACSQLDAustralia
Kim BeechSCACSQLDAustralia
Jeff GarnerPATASAUS
Murray FrithHATASAUS
Paul FaheyPATASAUS
Warren DonnellyHATASAUS
Ian BessellBBTASAUS
Peter Nelson-FurnellAAVICAustralia2.00pm
Hans-Jurgen WurthSAVICAustralia2.00pm
Leigh RobertsonAIMVICAustralia11.00am
Gerard MiddendorpWAVICAustralia11.00am
Thomas MapleSCAWAAustralia
Geoff WIlkinsonAOGWAAustralia
Ray SmithAOGWAAustralia
Masters Womens Recurve:11 entries
Kerry DonaldWVACACTAustralia1pm4
Yvonne WomersleyTTANQLDAustralia1
Anabela RobertsonEACNSWAustraliaFlight 1
Elizabeth HoleSOPNSWAustraliaFlight 1
Jillian SPARKESTFIACSAAustralia
Barbara JAMESAACSAAustralia
Shirley McLaranGCTASQLDAustralia
Trudy YoudBBTASAUS
Glynis WIlkinsonAOGWAAustralia
Sally HarrisKGSAWAAustralia
Carol HarveyKGSAWAAustralia
Masters Mens Compound:27 entries
Don CheongWVACACTAustralia1pm10
Peter WoodhallWVACACTAustralia1pm15
Paul SmithCACACTAustralia1pm22
Les WoodsCACACTAustralia9am7
Peter MulliganTTANQLDAustralia1
Wayne MooreTTANQLDAustralia1
Mark TebbuttLCANSWAustraliaFlight 2
Kevin EtcellBURNSWAustraliaFlight 2
Dennis CarsonARMNSWAustraliaFlight 2
Colin MarshallGAC/NZNZNew Zealand10am
Chris UnderdownGAC/NZNZNew Zealand10am
Ken MoylanCBSAAustralia
Robert BeestonMPBSQLDAustralia
Greg JansGCACSQLDAustralia
Richard SimeonGCTASQLDAustralia
Colin TyackMPBSQLDAustralia
Brian HagamanGCTASQLDAustralia
Paul MalinowskiPATASAUS
Robert AndersonSAVICAustralia11.00am
John RaeTCAGVICAustralia11.00am
Ken VineyMACVICAustralia8.00am
Wayne O'DonnellYDAVICAustralia11.00am
Geoff RogersWACVICAustralia8.00am
Lee PetitAIMVICAustralia2.00pm
Nic OosthuizenBENWAAustralia
Roger GarsideSCAWAAustralia
Peter SchravenBOMWAAustralia
Masters Womens Compound:9 entries
Sue StallardTCOANQLDAustralia1
Colleen HerissonSTGNSWAustraliaFlight 2
NSWAustraliaFlight 2
Wendy MoylanCBSAAustralia
Kerry CherasMPBSQLDAustralia
Alison HagamanGCTASQLDAustralia
Jo WilliamsMPBSQLDAustralia
Viv BennettTCAGVICAustralia2.00pm
Annette CouttsDVAVICAustralia2.00pm
Masters Women Barebow Recurve:3 entries
Dianne OllingtonBBTASAUS
Jane TongsMACVICAustralia11.00am
Ros GreigYVAVICAustralia8.00am
Masters Mens Longbow:14 entries
Martin O'BrienWVACACTAustralia9am15
Richard HusselbeeCACACTAustralia9am20
Craig WilliamsKGBNSWAustraliaFlight 1
Kevin GirardMTNNSWAustraliaFlight 1
Bob HAYTFIACSAAustralia
Lionel MillsGCACSQLDAustralia
Gregory JacksonGCTASQLDAustralia
Michael ChurchwardGCTASQLDAustralia
Andrew FluckPATASAUS
Tad RomanWAVICAustralia2.00pm
Geunter LichtDVAVICAustralia11.00am
Malcolm ShieldsAIMVICAustralia11.00am
George SznekTCAGVICAustralia2.00pm
Bill NicholsonKGSAWAAustralia
Masters Men Barebow Recurve:9 entries
Clinton WylieTACACTAustralia9am19
Barry HoganSHONSWAustraliaFlight 1
Victor NolanSYDNSWAustraliaFlight 1
Gregory JacksonGCTASQLDAustralia
Ian BurchillHATASAUS
George SznekTCAGVICAustralia11.00am
Ken VineyMACVICAustralia2.00pm
Paul TongsMACVICAustralia11.00am
Malcolm OvansDACWAAustralia
Masters Men Crossbow:1 entries
John HansPIACNQLDAustralia1
Masters Womens Crossbow:1 entries
Sharon GrimstonMTNNSWAustraliaFlight 1
Masters Mens Compound Barebow:4 entries
Greg StoneTACACTAustralia9am16
Simon HitchonTCAGVICAustralia2.00pm
Romeo CabionTCAGVICAustralia11.00am
Tad RomanWAVICAustralia8.00am
Masters Womens Compound Barebow:1 entries
Irene NormanWAVICAustralia8.00am
Masters Womens Longbow:1 entries
Sheryn LichtDVAVICAustralia11.00am
Veterans Mens Recurve:10 entries
Des BurkeTACACTAustralia11am22
Gerald HAWKINSAACSAAustralia
Ian DALWOODTFIACSAAustralia
Dennis MycockSCACSQLDAustralia
Patrick BardenGCTASQLDAustralia
Armin HowaldHATASAUS
Tony BennettHATASAUS
Brian SwintonPATASAUS
Ken BirchBALWAAustralia
Paul StapletonBALWAAustralia
Veterans Womens Recurve:4 entries
Mary PeitschPCYCNQLDAustralia1
Flocy MartirSTGNSWAustraliaFlight 1
Pat McLoughlinILLNSWAustraliaFlight 1
Sue SwainBENWAAustralia
Veterans Mens Compound:22 entries
Simo CalicPIACNQLDAustralia1
James LarvenLCANSWAustraliaFlight 2
Mike CollinsonLCANSWAustraliaFlight 2
Geoff DyerLCANSWAustraliaFlight 2
Terry GosschalkBELNSWAustraliaFlight 2
Jim BarberMTANSWAustraliaFlight 2
Norm LumbyLCANSWAustraliaFlight 1
Lito SauloSOPNSWAustraliaFlight 2
Ray HoustonRIC/NZNZNew Zealand10am
Kevin HornTAU/NZNZNew Zealand10am
Ian HarrisBLASAAustralia
Colin HOWARTHTFIACSAAustralia
Thomas DaleyGCACSQLDAustralia
John WrightGCACSQLDAustralia
Keith ManssenHBASQLDAustralia
Neil DigweedGCTASQLDAustralia
Robert PopeHATASAUS
Bruce SaurineSAVICAustralia11.00am
Merv GrinsteadTCAGVICAustralia2.00pm
Gordon PieraSETAVICAustralia2.00pm
Rod CostelloeKGSAWAAustralia
Keith HollandKGSAWAAustralia
Veterans Womens Compound:4 entries
Helen BochowTCOANQLDAustralia1
Lynette VidlerBATNSWAustraliaFlight 2
Sue MARTINAACSAAustralia
Aileen ANDERSONAACSAAustralia
Veteran Womens Barebow Recurve:1 entries
Edna GaisfordBALWAAustralia
Veteran Mens Barebow Recurve:6 entries
Barry BridgesKGBNSWAustraliaFlight
John GouldSHONSWAustraliaFlight 1
Ric PetersenEFASAAustralia
David ArrowsmithGCTASQLDAustralia
Dominique PouzetPACVICAustralia11.00am
Robert EganBALWAAustralia
Veteran Men Barebow Compound:1 entries
Willy EggermontSTGNSWAustraliaFlight 1
Veteran Men Crossbow:5 entries
David WallerTACACTAustralia11am21
George NeilsonTCOANQLDAustralia1
Mark GoodyerKASAAustralia
Merv GrinsteadTCAGVICAustralia8.00am
Harry HicksonAACWAAustralia
Veteran Women Crossbow:1 entries
Christene WidmarkGSASAAustralia
Veteran Women Longbow:2 entries
Sandy DunstanCASQLDAustralia
Wendy TysonMPBSQLDAustralia
Veteran Mens Longbow:10 entries
Bob SheehanLCANSWAustraliaFlight 1
Graham HjorthLCANSWAustraliaFlight 1
Dean PETTMANAACSAAustralia
Phillip BuhotCASQLDAustralia
Malcolm ShieldsAIMVICAustralia2.00pm
Ian RobinsAIMVICAustralia11.00am
Ken MorrellBUNWAAustralia
Peter MunsonKGSAWAAustralia
Barry CreelmanBALWAAustralia
Geoff BlackKGSAWAAustralia
Junior Boys Compound:10 entries
Domonic SchillaciPIACNQLDAustralia1
Jack SalmonWARNSWAustraliaFlight 2
Michael SalmonWARNSWAustraliaFlight 2
Alex KingSOPNSWAustraliaFlight 2
Hayden ReidSAVICAustralia2.00pm
Mitchell DeardenPACVICAustralia11.00am
Sam WeedonYDAVICAustralia11.00am
Mitch RogersWACVICAustralia8.00am
Dominic PakKGSAWAAustralia
Roark AndertonAACWAAustralia
Junior Girls Compound:6 entries
Ella HugoWARNSWAustraliaFlight 2
Alex MacQueenSTGNSWAustraliaFlight 2
Louise AbbottSVACSAAustralia
Taylah FreemanPATASAUS
Penelope VissariouMACVICAustralia11.00am
Courtney CowlingKGSAWAAustralia
Junior Boys Recurve:8 entries
Max CheongWVACACTAustralia1pm3
Damian PAULEYAACSAAustralia
Sean HAMILTONAACSAAustralia
David MILAZZOAACSAAustralia
Thomas LUKEAACSAAustralia
Christian FeldmanTCASQLDAustralia
Jordan CsizmadiaPACVICAustralia8.00am
Edward CookMACVICAustralia8.00am
Junior Girls Recurve:6 entries
Annalise RisiRAC/NZNZNew Zealand10am
Abbey CrookSCACSQLDAustralia
Delia EvansSCACSQLDAustralia
Chloe GrabsSCACSQLDAustralia
Tahla BloorFACVICAustralia11.00am
Bridie LeeYOKWAAustralia
Cadet Boys Compound:15 entries
Reece KalosTACACTAustralia9am1
Dakota SmithTACACTAustralia1pm20
King VienPIACNQLDAustralia1
Ira DonohoePIACNQLDAustralia1
Kyle LangdonPIACNQLDAustralia1
Marcus BarclayRAC/NZNZNew Zealand10am
Ben MalinEFASAAustralia
Joshua SouthKASAAustralia
David ColeSVACSAAustralia
Trevor HeinSCACSQLDAustralia
Nick ReynoldsYDAVICAustralia11.00am
Edwin DilnutMACVICAustralia11.00am
Jake DoveyWAVICAustralia11.00am
Robbie KerrisonTCAGVICAustralia8.00am
Alec PottsTCAGVICAustralia8.00am
Cadet Girls Compound:6 entries
Iori MorleyRAC/NZNZNew Zealand10am
Elizabeth RandleRAC/NZNZNew Zealand10am
Emily SuttonMPBSQLDAustralia
Emily GrahamHCAVICAustralia11.00am
Ruby JonesYDAVICAustralia11.00am
Penelope VissariouMACVICAustralia8.00am
Cadet Boys Recurve:13 entries
Chad BrownWVACACTAustralia1pm1
Mathew BrothertonTCOANQLDAustralia1
David ShannonWARNSWAustraliaFlight 1
Mykel TurnerTAU/NZNZNew Zealand10am
Travis PAULEYAACSAAustralia
Jakeb TaboneEFASAAustralia
Kynan SchillingGCTASQLDAustralia
Colin ForsterMPBSQLDAustralia
Tim BillsYDAVICAustralia11.00am
Alec PottsTCAGVICAustralia2.00pm
Jayden VitlerPLAWAAustralia
Josh KellyBALWAAustralia
Tom WrayYOKWAAustralia
Cadet Girls Recurve:10 entries
Dana BiondoTACACTAustralia9am3
Amber PACHOLSKIAACSAAustralia
Jessica CLAYFIELDEFASAAustralia
Kyrra-lee DooleySCACSQLDAustralia
Jessica SuttonMPBSQLDAustralia
Penelope VissariouMACVICAustralia11.00am
Luana GengSAVICAustralia8.00am
Georgia VareFACVICAustralia11.00am
Taylah SomervilleTCAGVICAustralia2.00pm
Jo WattsYOKWAAustralia
Cadet Boys Longbow:4 entries
Dakota SmithTACACTAustralia9am13
Ryan CooperSOPNSWAustraliaFlight 1
Richard MorganTCAGVICAustralia2.00pm
Darian PorterPACVICAustralia2.00pm
Cadet Girls Longbow:1 entries
Natasha BeierTCAGVICAustralia2.00pm
Intermediate Boys Recurve:27 entries
Andrew VernonPIACNQLDAustralia1
Caleb KittlePIACNQLDAustralia1
Tate Deviner ThomasPCYCNQLDAustralia
Kane WilsonWARNSWAustraliaFlight 1
Charlie MAGAREYAACSAAustralia
Josh MalinEFASAAustralia
Sebastian HoganGSASAAustralia
Harrison BOUTAACSAAustralia
Jordan CartwrightMPBSQLDAustralia
Harrison ChaunceyMPBSQLDAustralia
Michael ElsasserTCASQLDAustralia
Tom HarmonGCACSQLDAustralia
Kynan SchillingGCTASQLDAustralia
Nicholas TurnerMPBSQLDAustralia
Corey BadcockBBTASAUS
Ben HowellAIMVICAustralia2.00pm
Tom ZaradicAIMVICAustralia2.00pm
Ben RobertsonAIMVICAustralia11.00am
Martin GengSAVICAustralia8.00am
Ruben JakobPACVICAustralia11.00am
Jacob BlackburnDVAVICAustralia11.00am
Steven HillsPLAWAAustralia
Tykan BennettBENWAAustralia
Jan-Eloff Von ZieglerKGSAWAAustralia
Nicholas Bjork-HendersonPLAWAAustralia
Scott JefferiesYOKWAAustralia
Branden McMeechanAOGWAAustralia
Intermediate Girls Compound:4 entries
Madeleine SalvestroTACACTAustralia11am16
Hollie GilesARMNSWAustraliaFlight 2
Gabby DaleMPBSQLDAustralia
Frida DrysdaleTCAGVICAustralia2.00pm
Intermediate Boys Compound:20 entries
Robert CastleTACACTAustralia11am5
Logan WilliamsTACACTAustralia11am3
Matthew LockwoodTACACTAustralia9am2
Jarrod RossiterTACACTAustralia11am1
Dean VardanegaTACACTAustralia11am10
Kalon KarstTCOANQLDAustralia1
Sean PiancaWARNSWAustraliaFlight 2
Jack MarkhamERINSWAustraliaFlight 2
Sebastian AshburnWAC/NZNZNew Zealand10am
Dean CroskeryGAC/NZNZNew Zealand10am
Chris BallaSVACSAAustralia
Joshua StevensSCASQLDAustralia
Anthony CarrollMPBSQLDAustralia
Cameron SchwabePATASAUS
Simon BoldMACVICAustralia11.00am
Angus SheppardPACVICAustralia2.00pm
Brandon SmithPACVICAustralia2.00pm
Samuel BreedenYVAVICAustralia11.00am
Ian TongsMACVICAustralia11.00am
Benjamin WattersKGSAWAAustralia
Intermediate Girls Recurve:10 entries
Caitlin GillTACACTAustralia11am13
Ailish PattenPIACNQLDAustralia1
Rachel KingSOPNSWAustraliaFlight 1
Belinda MaxworthyNORNSWAustraliaFlight 1
Katelyn BARBERTFIACSAAustralia
Abbey ScottGCTASQLDAustralia
Maddison StuartGCTASQLDAustralia
Bianca CairnsHATASAUS
Angela DuncanPACVICAustralia2.00pm
Sharnyce HudsonPLAWAAustralia
Intermediate Boys Recurve Barebow:1 entries
Cameron SchwabePATASAUS
Intermediate Girls Recurve Barebow:2 entries
Taylor EvansPACVICAustralia2.00pm
Nikita PorterPACVICAustralia2.00pm
Intermediate Boy Barebow Compound:1 entries
Jai MartinPACVICAustralia2.00pm
Cub Girls Recurve:6 entries
Erica MellorMPBSQLDAustralia
Rebecca SmartMPBSQLDAustralia
Isabel RobertsonAIMVICAustralia11.00am
Natalie DuncanBOMWAAustralia
Kaila KlafferPLAWAAustralia
Sarah EisenbergPLAWAAustralia
Cub Boys Recurve:17 entries
Harison MarshallPIACNQLDAustralia1
Alex KimSOPNSWAustraliaFlight 1
Bradley MooyILLNSWAustraliaFlight 1
Sean McCullochAACSAAustralia
Archer OHAACSAAustralia
Jaden LowSCACSQLDAustralia
Lachlan LowSCACSQLDAustralia
Evan MazurAIMVICAustralia2.00pm
Jonah SaundersAIMVICAustralia2.00pm
Orlando TreleaniAIMVICAustralia2.00pm
Dante OystonAIMVICAustralia2.00pm
Robert TongsMACVICAustralia11.00am
Ben MurphyFACVICAustralia2.00pm
Jett Anderson-GuiseYBVICAustralia2.00pm
Jett GuiseWAVICAustralia2.00pm
Demetri MichaelYOKWAAustralia
Lachlan RogersYOKWAAustralia
Cub Girls Compound:4 entries
Natalie BiondoTACACTAustralia11am4
Eliza PeruzziTACACTAustralia11am9
Sari McInnesTCAGVICAustralia8.00am
Niamh JonesGHAVICAustralia
Cub Boys Compound:23 entries
Luke WoodwardTACACTAustralia9am22
Nathan RowleyTACACTAustralia11am12
Bryce FabianiMossmanNQLDAustralia1
Hayden CramptonERINSWAustraliaFlight 2
Mendi HusseinNORNSWAustraliaFlight 2
Jarrod WilsonILLNSWAustraliaFlight 2
Isaac ElleryAAC/NZNZNew Zealand10am
Callan InesonSVACSAAustralia
Kaleb TaboneEFASAAustralia
Samual BARBERTFIACSAAustralia
Harrison BallaSVACSAAustralia
Tristan CargillMPBSQLDAustralia
Declan BeattieMPBSQLDAustralia
David CowieMPBSQLDAustralia
Joshua AllenHATASAUS
Chris VissariouMACVICAustralia8.00am
Jack MurphyFACVICAustralia2.00pm
Harri HowdenDVAVICAustralia11.00am
Jack HudsonYDAVICAustralia11.00am
Liam BoyleKGSAWAAustralia
Ludi Von ZieglerKGSAWAAustralia
Calum BruceAOGWAAustralia
Gavin PikesLJAWAAustralia
Cub Girls Recurve Barebow:1 entries
Carlin GrahamTCAGVICAustralia2.00pm
Cub Boys Recurve Barebow:3 entries
Jesse DoidgeTACACTAustralia11am6
Jordan ChurchwoodMPBSQLDAustralia
Jarrod HunterHATASAUS
Entries Per State
ACT 53 entries
NSW 89 entries
NQLD 40 entries
SA 67 entries
SQLD 104 entries
TAS 30 entries
VIC 175 entries
WA 82 entries
New Zealand 18 entries
Norfolk 0 entries
Access Level: Public 145981 Visits Since 1/4/2012 | grand_total