Australian National Indoor Championships Results - Select Year
Australian Indoor 2010


Results

582 entries
Archer Club State Country Flight 1 Flight 2 Flight 3 Target
Open Mens Recurve:63 entries
Colin SymonsTACACTAustralia
Steve CALDICOTTTACACTAustralia
Ian BrownWVACACTAustralia
Shane NeilsonPIACNQLDAustralia
Mark FornasierTTANQLDAustralia
Kavi GounderPIACNQLDAustralia
Darren ParkerPCYCNQLDAustralia
Chad MitchellKGBNSWAustralia
Robert TalbotSUNINSWAustralia
Paul SimonidesSTGNSWAustralia
Andrew LeBrocqFHNSWAustralia
Viet Thai NguyenSOPANSWAustralia
Ricci CheahSUniNSWAustralia
Mark MooyCDACNSWAustralia
Steve CheahSOPANSWAustralia
George GiagiosSTGNSWAustralia
Greg OpieEFASAAustralia
Ken MoylanCBSAAustralia
Lyn BaulderstoneTFIACSAAustralia
Simon SouphandavongAACSAAustralia
Stephen RobinsonAACSAAustralia
Paul CartwrightMPBSQLDAustralia
Andre BuhotCASQLDAustralia
Stephen BoydMPSQLDAustralia
Tim MillisGCTASQLDAustralia
Gerry FogliaresiCCASQLDAustralia
Dale WilsonGCACSQLDAustralia
Michael SchillingGCTASQLDAustralia
David SuttonMPBSQLDAustralia
Ryan TyackCCASQLDAustralia
Brendan McConnellMPBSQLDAustralia
Paul SabourenkovHATASAustralia1
Stuart PaulPATASAustralia2
Leo ScheinerAIMVICAustralia3pm
Paul BowenAIMVICAustralia3pm
Leigh RobertsonAIMVICAustralia3pm
Steve PeterAIMVICAustralia3pm
Leigh GoldAIMVICAustralia3pm
Richard GuiseYBVICAustralia12pm
Alec PottsPACVICAustralia3pm
Luke NormanWAVICAustralia9am
Brian PhelanMACVICAustralia12pm
Edward CookMACVICAustralia12pm
Carl MurrayYDAVICAustralia9am
Wayne ParrPACVICAustralia9am
Robert WelshSETAVICAustralia9am
Owen BristowSACVICAustralia12pm
Will ToopSACVICAustralia12pm
Paul FulgoniPACVICAustralia9am
Adrian ParsonageLJACWAAustralia
Scott SeymourAOGWAAustralia
Jason LevettAACWAAustralia
Andrew ParnhamBUNWAAustralia
Edwin ParsonsBOMWAAustralia
Les WilliamsBALWAAustralia
Dave HanningtonBALWAAustralia
Douglas BruceAOGWAAustralia
Brad HipperBALWAAustralia
Glenn SamuelAOGWAAustralia
David JonesLJACWAAustralia
Chris InieKGSAWAAustralia
Tony MiddletonBALWAAustralia
Daniel TewAOGWAAustralia
Open Womens Recurve:26 entries
Aimee DeavesWANSWAustralia
Nicole MooyCDACNSWAustralia
Wendy MoylanCBSAAustralia
Marianne ReickmannCBSAAustralia
Andrea BradbrookCBSAAustralia
Rebecca StubbsCBSAAustralia
Angela BellGEASQLDAustralia
Shelley AllsoppCCASQLDAustralia
Alice SparksMPBSQLDAustralia
Signe DalsgaardMPBSQLDAustralia
Derrelie RidgeonCASQLDAustralia
Anka DitmannAIMVICAustralia3pm
Leanne StrahanAIMVICAustralia3pm
Erika AnearDVAVICAustralia3pm
Melinda PiessePACVICAustralia9am
Natacha WonnebergerMACVICAustralia12pm
Kathryn GarnierMACVICAustralia12pm
Dawn NelsonAIMVICAustralia12pm
Michelle McCormickLJACWAAustralia
Jody DunnAOGWAAustralia
Joy HarveyKGSAWAAustralia
Leanne ClarkAOGWAAustralia
Carol HarveyKGSAWAAustralia
Lucia OgleLJACWAAustralia
Michelle KiteBOMWAAustralia
Sue MarrisWOODYWAAustralia
Open Mens Compound:93 entries
Paul SmithCACACTAustralia
Anthony JamesCACACTAustralia
Lyndon MayCACACTAustralia
Brian DonohoePIACNQLDAustralia
Dean SchultePIACNQLDAustralia
Geoff SchillaciPIACNQLDAustralia
Geoff StoreyPIACNQLDAustralia
Jason LivingstonPIACNQLDAustralia
Ron McCuskerPIACNQLDAustralia
Darryl CosgroveTCANQLDAustralia
Mirko KaranTCANQLDAustralia
Neil StallardTCANQLDAustralia
Bill RobinsTCANQLDAustralia
Peter MulliganTTANQLDAustralia
Tony VenablesPCYCNQLDAustralia
Stephen WeeksPIACNQLDAustralia
Michael WilkinsonMACNQLDAustralia
Jascha GusmeroliMACNQLDAustralia
Geoff DrewMACNQLDAustralia
Nick KondisenkoPCYCNQLDAustralia
Jeffrey CarsonARMNSWAustralia
Mark BrothersNCANSWAustralia
Brenton NeuschulzEACNSWAustralia
Ronald TylerSOPANSWAustralia
Eric TagudinSOPANSWAustralia
Luciano ColagiuriSOPANSWAustralia
Mark StevensLCANSWAustralia
Adam TilbrookNCANSWAustralia
Tim AllenTANSWAustralia
Vernon PetersenBANSWAustralia
Guy PhillipsNANSWAustralia
David MillarKASAAustralia
Darryn CornwellSVACSAAustralia
Pat CoghlanSVACSAAustralia
Grant ColeSVACSAAustralia
Mike FelixSVACSAAustralia
Luke BradbrookCBSAAustralia
Sandy HancockAACSAAustralia
Michael CowinMNASAAustralia
Michael BrosnanMPBSQLDAustralia
Abdul SafaeiCASQLDAustralia
Trevor MayTCASQLDAustralia
John MoisanderBDACSQLDAustralia
Matthew WilleyGEASQLDAustralia
Greg JansGCACSQLDAustralia
Scott HagamanGCTASQLDAustralia
Paul KorosiPATASAustralia3
Chris SpringerHATASAustralia2
Joshua LindsayHATASAustralia1
Rick DalgarnoAIMVICAustralia9am
Sten NigolDVAVICAustralia12pm
Marcel VerstegenAIMVICAustralia12pm
Con OuraniosAIMVICAustralia3pm
Mitchell LawrenceAIMVICAustralia3pm
Peter BennettTCAGVICAustralia3pm
Shaun SomervilleTCAGVICAustralia12pm
Neil FosterTCAGVICAustralia3pm
Julian HowdenYBVICAustralia9am
John CommissoAIMVICAustralia9am
Gareth WardSACVICAustralia12pm
Peter MarianiMACVICAustralia12pm
Ryan BickertonMACVICAustralia3pm
Derek JacobsMACVICAustralia3pm
Peter CaveMACVICAustralia12pm
Jason RichWAVICAustralia12pm
Craig SutherlandWAVICAustralia9am
Leslie SchulzeWACVICAustralia9am
Geoff RogersWACVICAustralia12pm
Brendan JonesMACVICAustralia9am
Bryce LeeSACVICAustralia9am
Michael HoeboerYDAVICAustralia12pm
Peter ReidSACVICAustralia12pm
Jim ConnellyDVAVICAustralia9am
Marcus AnearDVAVICAustralia9am
Jarrad CootsDVAVICAustralia9am
Colin RobertsonPACVICAustralia12pm
Robert StephensonBHCAVICAustralia9am
Michael WoodBHCAVICAustralia9am
Jarrad AlstonYDAVICAustralia12pm
Gino CorsiniKGSAWAAustralia
Tim PolmearLJACWAAustralia
Paul HotzLJACWAAustralia
Peter CookBUNWAAustralia
Glen WallisBUNWAAustralia
John TurnerKGSAWAAustralia
Andy CousinGOSWAAustralia
Geoff BarnettAOGWAAustralia
Peter GodwichLJACWAAustralia
Michael ParkerKGSAWAAustralia
Pierre FaskalAOGWAAustralia
Alan PoundWPAWAAustralia
Callum BirchBALWAAustralia
Nigel GoodchildWOODYWAAustralia
Open Womens Compound:21 entries
Jenni VenablesPCYCNQLDAustralia
Sue StallardTCANQLDAustralia
Fiona HydeILLNSWAustralia
Kerry DwyerEACNSWAustralia
Lyn BaulderstoneTFIACSA
Sue MartinAACSAAustralia
Leah BultitudeGEASQLDAustralia
Alison HagamanGCTASQLDAustralia
Madeleine FerrisGCTASQLDAustralia
Julie SomervilleTCAGVICAustralia3pm
Linda PesudovsAIMVICAustralia3pm
Erika AnearDVAVICAustralia12pm
Karina MarshallDVAVICAustralia12pm
Stephanie LindsayPACVICAustralia3pm
Muriel MulderYDAVICAustralia12pm
Margaret GeriMACVICAustralia9am
Fiona GuestWCAVICAustralia3pm
Nicole PlessDVAVICAustralia12pm
Deb NicholsonKGSAWAAustralia
Sylvia PikesLJACWAAustralia
Marian WillisKGSAWAAustralia
Open Mens Longbow:15 entries
Robert SharplesPIACNQLDAustralia
Tyler MonaghanPIACNQLDAustralia
Andy FirthSBNSWAustralia
Craig WilliamsKGBNSWAustralia
Bob HayTFIACSAAustralia
Kristian PreuskerTFIACSAAustralia
Bob HayTFIACSAAustralia
Kristian PreuskerTFIACSAAustralia
Nick GrahamTCAGVICAustralia3pm
Simon HitchonTCAGVICAustralia3pm
Adam IsaacSACVICAustralia3pm
Aaron SimmlerSACVICAustralia3pm
Gavin DownsWAVICAustralia12pm
Malcolm ShieldAIMVICAustralia3pm
Darren McCormickLJACWAAustralia
Open Female Recurve Barebow:8 entries
Derrelie RidgeonCASQLDAustralia
Deb JonesMACVICAustralia3pm
Ros GreigYVAVICAustralia3pm
Deb Popov ConroyAIMVICAustralia3pm
Linda PesudovsAIMVICAustralia9am
Leanne StrahanAIMVICAustralia9am
Sam CrawfordTCAGVICAustralia9am
Miranda WilkesTCAGVICAustralia3pm
Open Male Recurve Barebow:5 entries
Ian BurchillHATASAustralia3
Frank ImeneoPACVICAustralia9am
Nigel D'SouzaAIMVICAustralia9am
Paul BowenAIMVICAustralia9am
James GoodchildWOODYWAAustralia
Open Mens Compound Barebow:4 entries
Craig WilliamsKGBNSWAustralia
Drew JacksonEFASAAustralia
Romeo CabionTCAGVICAustralia3pm
David FreemantleBALWAAustralia
Open Mens Crossbow:3 entries
Colin O'RourkePIACNQLDAustralia
George NeilsonTCANQLDAustralia
Trevor HancockCBSAAustralia
Open Womens Longbow:8 entries
Lisa LlorensWVACACTAustraliaam
ACTAustralia
Regina BohlerSBNSWAustralia
Sandy DunstanCASQLDAustralia
Dawn NelsonAIMVICAustralia3pm
Cara GilbertTCAGVICAustralia3pm
Heidi SmithTCAGVICAustralia3pm
Sam CrawfordTCAGVICAustralia3pm
Open Womens Barebow Compound:2 entries
Laura O'ConnorEFASAAustralia
Irene NormanWAVICAustralia9am
Masters Mens Recurve:33 entries
Lou SkekliosACT
Adrian Da PozzoCACACTAustralia
Ian MacKinnonTACACTAustralia
Tim HoadPIACNQLDAustralia
Terence MahonyNCANSWAustralia
Andrew WoodSOPANSWAustralia
Stuart BaileySTGNSWAustralia
Garry MaxfieldKGBNSWAustralia
Jim QuilterNCANSWAustralia
Jon BarnardSOPANSWAustralia
Chris LechAACSAAustralia
Steve StocksTFIACSAAustralia
Ian ClayfieldEFASAAustralia
Lou SkekliosTFIACSAAustralia
Clive DalkinsGCACSQLDAustralia
Rod Brier-MillsGCACSQLDAustralia
Michael LeistnerMPBSQLDAustralia
John McBainGEASQLDAustralia
Stephen PotterHATASAustralia3
Russell HoffmanHATASAustralia1
John HofmanHATASAustralia1
Murray FrithHATASAustralia2
Jeff GarnerPATASAustralia1
Ian BessellBBTASAustralia2
Paul FaheyPATASAustralia1
Warren DonnellyHATASAustralia2
Andrew FluckPATASAustralia3
Peter FurnellAIMVICAustralia12pm
Rob McEwanSACVICAustralia3pm
Ian BoslerAIMVICAustralia9am
Mario ViganoAIMVICAustralia3pm
Geoff WilkinsonAOGWAAustralia
Ray SmithAOGWAAustralia
Masters Womens Recurve:3 entries
Pat McLoughlinILLNSWAustralia
Jo WilliamsMPBSQLDAustralia
Mayumi OtsukaHATASAustralia1
Masters Mens Compound:26 entries
Don CheongWVACACTAustralia
Charlie AzzopardiTACACTAustralia
Wayne MooreTTANQLDAustralia
Nick SedorkinTCANQLDAustralia
Tony ZubaljTTANQLDAustralia
Rob DewhurstARMNSWAustralia
Dennis CarsonARMNSWAustralia
Jim LarvenLCANSWAustralia
Mark TebbuttLCANSWAustralia
Ian HarrisBLASAAustralia
Graham MattinTFIACSAAustralia
Greg JansGCACSQLDAustralia
Ed HollingworthHBASQLDAustralia
Brian HagamanGCTASQLDAustralia
Wayne RussellPATASAustralia1
Stephen PotterHATASAustralia1
Lee PettitAIMVICAustralia3pm
Rob McEwanSACVICAustralia9am
Chris WoodBHCAVICAustralia9am
Michael PlessDVAVICAustralia12pm
John MigliorisiSETAVICAustralia3pm
Wayne O'DonnellYDAVICAustralia9am
David GiulieriSACVICAustralia9am
Rod CostelloKGSAWAAustralia
Reg RiddleyKGSAWAAustralia
Frank FanaliBOMWAAustralia
Masters Womens Compound:3 entries
Carmen AzzopardiTACACTAustralia
Rosemary LogelKGBNSWAustralia
Nina TidmanTFIACSAAustralia
Masters Women Barebow Recurve:2 entries
Dianne OllingtonBBTASAustralia2
Ros GreigYVAVICAustralia9am
Masters Mens Longbow:9 entries
Richard HusselbeeTACACTAustralia
Ian StokesWANSWAustralia
Kevin GirardMANSWAustralia
Trevor WheateGCTASQLDAustralia
Salvatore D'AprileGEASQLDAustralia
Peter StarrBBTASAustralia2
Peter FurnellAIMVICAustralia3pm
Malcolm ShieldAIMVICAustralia12pm
George SznekTCAGVICAustralia3pm
Masters Men Barebow Recurve:2 entries
Victor NolanSBNSWAustralia
Jeff GarnerPATASAustralia3
Masters Men Crossbow:2 entries
John HansPIACNQLDAustralia
Mark GoodyearKASAAustralia
Masters Womens Crossbow:1 entries
Sharon GrimstonMANSWAustralia
Masters Mens Compound Barebow:1 entries
Greg StoneTACACTAustralia
Masters Womens Longbow:1 entries
Jan BrookshawTCASQLDAustralia
Veterans Mens Recurve:14 entries
Alejandro GutierrazWVACACTAustralia
Peter SpringerWVACACTAustralia
David McAnultyILLNSWAustralia
Ian DalwoodTFIACSAAustralia
Gerald HawkinsAACSAAustralia
Mike CowieMPBSQLDAustralia
John EvansCCASQLDAustralia
Kevin SmithTCASQLDAustralia
Ross OgilvyHATASAustralia1
Brian SwntonPATASAustralia2
James ParkSACVICAustralia9am
Ron HardyCBVICAustralia12pm
Terry ClarkeAOGWAAustralia
Alvin DuthieBALWAAustralia
Veterans Womens Recurve:5 entries
Mary PeitschPCYCNQLDAustralia
Carolyn PollackPIACNQLDAustralia
Robyn McGarvaILLNSWAustralia
Flocy MartirSTGNSWAustralia
Sue SwainBENWAAustralia
Veterans Mens Compound:25 entries
Garry BLUNDENCACACTAustralia
Desmond BurkeTACACTAustralia
Daniel AlterARMNSWAustralia
Kevin AllenTANSWAustralia
Mike CollinsonCDACNSWAustralia
Allan McVicarKGBNSWAustralia
Dennis LawtonBANSWAustralia
Bruce GardnerGSASAAustralia
Keith ManssenHBASQLDAustralia
Grahame BultitudeGEASQLDAustralia
John GardnerGCTASQLDAustralia
Mike CowieMPBSQLDAustralia
Neil DigweedGCTASQLDAustralia
Phil O'HalloranHATASAustralia1
Aubrey BriggTATASAustralia2
Robert PopeHATASAustralia1
Peter FisherPATASAustralia2
Rod BrownPACVICAustralia9am
Rod DrysdaleTCAGVICAustralia9am
Merv GrinsteadTCAGVICAustralia3pm
Barry CreelmanBALWAAustralia
Keith HollandKGSAWAAustralia
Dan O'RyanBALWAAustralia
Jim FloodAACWAAustralia
John ThompsonBENWAAustralia
Veterans Womens Compound:4 entries
Kay DunnILLNSWAustralia
Elaine WestermanMPBSQLDAustralia
Ann JohnsonGEASQLDAustralia
Patricia FreemanPATASAustralia1
Veteran Mens Barebow Recurve:5 entries
Ric PetersenEFASAAustralia
Patrick BardenGCTASQLDAustralia
David ArrowsmithGCTASQLDAustralia
Jim GooleyGCTASQLDAustralia
Brian ByettBALWAAustralia
Veteran Men Barebow Compound:3 entries
Willy EggermontSTGNSWAustralia
Robert JeismanTFIACSAAustralia
Chris BlakeHATASAustralia1
Veteran Men Crossbow:4 entries
David WallerTACACTAustralia
Keith BonusSTGNSWAustralia
Merv GrinsteadTCAGVICAustralia9am
Peter CreusotKGSAWAAustralia
Veteran Women Crossbow:1 entries
Christene WidmarkGSASAAustralia
Veteran Women Longbow:2 entries
Sandy DunstanCASQLDAustralia
Christine WheateGCTASQLDAustralia
Veteran Mens Longbow:7 entries
Robert KeenanTACACTAustralia
Willy EggermontSTGNSWAustralia
Bob SheehanLCANSWAustralia
Dean PettmanAACSAAustralia
Dean PettmanAACSAAustralia
Phillip BuhotCASQLDAustralia
Ken MorrellBUNWAAustralia
Veteran Womens Compound Barebow:1 entries
Flocy MartirSTGNSWAustralia
Junior Boys Compound:11 entries
Tom CALDICOTTTACACTAustralia
Armando QuintieriTCANQLDAustralia
Zac RingswandlTTANQLDAustralia
Ricci CheahSUNINSWAustralia
Francis AllanNCANSWAustralia
Justin TetleyKASAAustralia
Jesse GaleSVACSAAustralia
Aaron TetleyKASAAustralia
Sam WeedonYDAVICAustralia12pm
Matthew LawrenceAIMVICAustralia3pm
Roark AndertonAACWAAustralia
Junior Girls Compound:1 entries
Louise AbbottBLASAAustralia
Junior Boys Recurve:7 entries
Liam MowbrayNCANSWAustralia
Joel KnightILLNSWAustralia
Taran FurnellAACSAAustralia
Jordan WomacksAACSAAustralia
Jon McCulloughCASQLDAustralia
Ryan TyackCCASQLDAustralia
Thomas BoundyPACVICAustralia9am
Junior Girls Recurve:2 entries
Kathy KuestlerNANSWAustralia
Molly SpauldingMACVICAustralia12pm
Junior Boys Compound Barebow:2 entries
Brayden EllisonCANSWAustralia
Ashley MullinsEFASAAustralia
Junior Bows Barebow Recurve:2 entries
Chris OckerbyTACACTAustralia
Brenden GlosterQACNSWAustralia
Cadet Boys Barebow Recurve:1 entries
Alexander D'SouzaAIMVICAustralia9am
Cadet Boys Compound:27 entries
Reece KalosQACACTAustralia
King VienPIACNQLDAustralia
Michael MulliganTTANQLDAustralia
Lachlan BurnettTTANQLDAustralia
Conan OmoriWANSWAustralia
Lachlan InkpenILLNSWAustralia
Tom BensteadWANSWAustralia
Ben MalinEFASAAustralia
James MattinTFIACSAAustralia
Sean KenmanGEASQLDAustralia
Rhys CostiganHBASQLDAustralia
Tristan BarrettGCTASQLDAustralia
Michael SkrinnikoffPATASAustralia1
Mitchell RogersWACVICAustralia9am
Matt LingTCAGVICAustralia9am
Jordan LundbergAIMVICAustralia3pm
Lucky CommissoAIMVICAustralia9am
James EllulAIMVICAustralia3pm
Jake DoveyWACVICAustralia12pm
Nick ReynoldsYDAVICAustralia12pm
Edwin DilnuttMACVICAustralia12pm
Michael CastellucciaMACVICAustralia12pm
Hayden ReidSACVICAustralia12pm
Josh TownsendLJACWAAustralia
Chris BarnettAOGWAAustralia
Shane McCormickLJACWAAustralia
Gavin HotzLJACWAAustralia
Cadet Girls Compound:5 entries
Ella HugoCTANSWAustralia
Taylah FreemanPATASAustralia1
Ruby JonesYDAVICAustralia12pm
Taylah SomervilleTCAGVICAustralia3pm
Ashley McCormickLJACWAAustralia
Cadet Boys Recurve:24 entries
Yoshiki ImiyaWANSWAustralia
Ben TrippettPCANSWAustralia
Alexander EggletonSOPANSWAustralia
Lachlan InkpenILLNSWAustralia
Dakota SmithQACNSWAustralia
Damian PauleyAACSAAustralia
James StaudeAACSAAustralia
David MilazzoAACSAAustralia
Ethan TillingGCTASQLDAustralia
Sam PearsonGCTASQLDAustralia
John FreemanCASQLDAustralia
Colin ForsterMPBSQLDAustralia
Toby SonkaMACVICAustralia12pm
Joshua JanskiAIMVICAustralia3pm
Christopher OuraniosAIMVICAustralia3pm
Stuart MoreyAIMVICAustralia9am
Beau EvansAIMVICAustralia3pm
Hayden ReidSACVICAustralia3pm
Nicholas CastellucciaMACVICAustralia12pm
Nick BoslerAIMVICAustralia9am
Jack HanningtonBALWAAustralia
Josh KellyBALWAAustralia
Owen TownsendLJACWAAustralia
Jayden VitlerPLANTWAAustralia
Cadet Girls Recurve:14 entries
Claire CALDICOTTTACACTAustralia
Odette SnazelleSBNSWAustralia
Alex MacQueenSTGNSWAustralia
Jess GreensteinSTGNSWAustralia
Ella SmithAACSAAustralia
Ingrid BrookshawTCASQLDAustralia
Taylah SomervilleTCAGVICAustralia9am
Luana GengSACVICAustralia9am
Eloise BirchallYDAVICAustralia12pm
Natacha WonnebergerMACVICAustralia9am
Kaitlyn EddyWAVICAustralia12pm
Ashley SimBOMWAAustralia
Joanne WattsBOMWAAustralia
Samantha ParnhamBUNWAAustralia
Cadet Boys Longbow:4 entries
Dakota SmithQACNSWAustralia
Jordan Csizmadia-RobertsonPACVICAustralia12pm
Dylan ImeneoPACVICAustralia9am
Quinton CrawfordTCAGVICAustralia9am
Cadet Girls Recurve Barebow:1 entries
Luana GengSACVICAustralia3pm
Cadet Boys Compound Barebow:1 entries
Bryce EllisonCANSWAustralia
Intermediate Boys Recurve:13 entries
Bradley MoxonTACACTAustralia
Daniel DwyerTACACTAustralia
Dylan CollardPCYCNQLDAustralia
Dominic GiagiosSTGNSWAustralia
James ClarkeAACSAAustralia
Travis PauleyAACSAAustralia
Jordan CartwrightMPBSQLDAustralia
Sean PressSCASQLDAustralia
Martin GengSACVICAustralia9am
Alec PottsPACVICAustralia9am
Luke GeeBOMWAAustralia
Jeffery RobertsKGSAWAAustralia
Alex ParnhamBUNWAAustralia
Intermediate Girls Compound:3 entries
Alisha SomervilleTCAGVICAustralia12pm
Natasha BeierTCAGVICAustralia12pm
Sarah McCormickLJACWAAustralia
Intermediate Boys Compound:14 entries
Ira DonohoePIACNQLDAustralia
Mat TonowiczSOPANSWAustralia
Dominic GiagiosSTGNSWAustralia
David ColeSVACSAAustralia
Joey FogliaresiCCASQLDAustralia
Jordan KleverlanSACVICAustralia12pm
Tristan ThornbyTCAGVICAustralia12pm
Darian PorterPACVICAustralia3pm
Jason GeriMACVICAustralia9am
Ian TongsMACVICAustralia12pm
Jake LeeWAVICAustralia12pm
Daryl SchulzeWAVICAustralia12pm
Jacob BlackburnFACVICAustralia12pm
Nichlas WallisBUNWAAustralia
Intermediate Girls Recurve:3 entries
Taylah SeamonsAACSAAustralia
Jess ClayfieldEFASAAustralia
Emily SuttonMPBSQLDAustralia
Intermediate Boys Longbow:1 entries
Kynan SchillingGCTASQLDAustralia
Intermediate Boys Recurve Barebow:4 entries
Bradley BishopSCANSWAustralia
Cameron SchwabePATASAustralia2
Halen BoydYDAVICAustralia12pm
Martin GengSACVICAustralia3pm
Intermediate Girls Longbow:1 entries
Jessica GirardMANSWAustralia
Cub Girls Recurve:8 entries
Tyneal SchmidtSCASQLDAustralia
Jessica SuttonMPBSQLDAustralia
Abbey ScottSCASQLDAustralia
Bianca CairnsHATASAustralia1
Nikita PorterPACVICAustralia3pm
Rebecca ParsonageLJACWAAustralia
Natalie DuncanBOMWAAustralia
Sarah EisenbergPLANTWAAustralia
Cub Boys Recurve:14 entries
Bradley MooyCDACNSWAustralia
Kane WilsonWANSWAustralia
Paul GrewarSCASQLDAustralia
Ben HowellAIMVICAustralia3pm
Dante OystonAIMVICAustralia3pm
Evan MazurAIMVICAustralia3pm
Benjamin RobertsonAIMVICAustralia3pm
Tom ZaradicAIMVICAustralia3pm
Stuart PesudovsAIMVICAustralia3pm
Robert TongsMACVICAustralia12pm
Nick ParsonageLJACWAAustralia
Andrew KleidonLJACWAAustralia
Blake GillamPLANTWAAustralia
Steven HillsPLANTWAAustralia
Cub Girls Compound:6 entries
Alexandra HunterTANSWAustralia
Lee-ann SchulzeWAVICAustralia12pm
Niamh JonesMACVICAustralia12pm
Isabel RobertsonAIMVICAustralia3pm
Carlin GrahamTCAGVICAustralia9am
Frida DrysdaleTCAGVICAustralia9am
Cub Boys Compound:7 entries
Jake TebbuttLCANSWAustralia
Cameron SutherlandWAVICAustralia12pm
Declan HoodPACVICAustralia3pm
Jye KilgoreTCAGVICAustralia12pm
Gavin PikesLJACWAAustralia
Lachlan MitchellLJACWAAustralia
Todd BanksWOODYWAAustralia
Cub Boys Longbow:1 entries
Reece SmithTCAGVICAustralia12pm
Cub Boys Recurve Barebow:3 entries
Max RidgeonCASQLDAustralia
Dane CallonSCASQLDAustralia
Tristan RobertsonPACVICAustralia3pm
Entries Per State
ACT 27 entries
NSW 89 entries
NQLD 41 entries
SA 60 entries
SQLD 75 entries
TAS 33 entries
VIC 171 entries
WA 86 entries
New Zealand 0 entries
Norfolk 0 entries
Access Level: Public 108439 Visits Since 5/7/2007